APLIKUJ!

EQUUS MASTERCLASS - Intensywny program treningowy

Aplikując do programu jesteś o krok bliżej do osiągnięcia upragnionej harmonii w pracy z koniem!

.

Czym jest equus masterclass?

Jest to kurs procesowy, oparty na autorskim systemie Equestrian Basic System ®, który zapewnia prostą ścieżkę z miejsca w którym jesteś obecnie, do miejsca o którym marzysz w Twojej relacji z koniem!

 
✔️ Z pomocą kursu poprowadzę Cię krok po kroku do zrozumienia psychologii i anatomii konia i jeźdźca, nauczę Cię komunikacji opartej na tej wiedzy oraz pracy w zgodzie z biomechaniką ruchu, po to, żeby wasza współpraca wskoczyła na wyższy, zgrany i harmonijny poziom! Wyjdziesz z kursu z masą energii, motywacji i inspiracji do kreatywnego rozwoju, a Twój koń będzie zachwycony zmianą, jaka w Was zaszła! 🤩😍😎
Kopia Dodaj nagłówek(5)
*W czasie rozmowy aplikacyjnej opowiem Ci więcej o programie Equus Masterclass i tym co zyskasz korzystając z procesu Equestrian Basic System ®️, odpowiem na wszystkie Twoje pytania oraz z chęcią poznam Ciebie i Twojego konia!

Do usłyszenia!

 

O prowadzącej:

Nazywam się Marzena Boguś i prowadzę firmę Equus Therapy. Jestem technikiem weterynarii, zawodowym masażystą koni, instruktorem jazdy konnej i hipoterapeutą. Cały czas dokształcam się żeby móc dokładniej diagnozować moich pacjentów.

 

Moje życie związane jest z końmi właściwie od zawsze. Doświadczyłam pracy na różnych około-końskich stanowiskach. Obecnie jestem czynnym masażystą i behawiorystą koni. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobro konia rozumiane z końskiego punktu widzenia. Staram się w
pierwszej kolejności odkryć co może powodować problem, a następnie za pozwoleniem i we współpracy z pacjentem go rozwiązać. Zajmuję się terapią manualną różnego rodzaju, zdrowiem i
korektą kopyt, dietetyką, behawioryzmem, a w treningu biomechaniką konia i jeźdźca oraz zasadami teorii uczenia się.

 

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę poprzez literaturę, praktykę, i różnego rodzaju kursy. Wszystko po to, aby jeszcze dokładniej poznać naturę koni i jeszcze skuteczniej im pomagać.

Sprawdź co mówią inni:

Marzena ma ogromną wiedzę i jest zawsze chętna do pomocy🙂 Polecam Webinary i kurs „Manualna ocena konia”, z którego można wynieść bardzo cenną wiedzę😀 zdecydowanie polecam!!

Weronika

Marzena jest odpowiednią osobą w odpowiednim zawodzie, godna polecenia. Pełen profesjonalizm i świetna współpraca 😉

 

 

Agata

Ogromną wiedza, profesjonalna pomoc, wiele ciekawych pomysłów. Zdecydowanie polecam!!

 

 

 

 

Kuba