LOGO białe bez tła

"Rozpoznanie kulawizny u koni" - E-BOOK, dzięki któremu dowiesz się, jak samodzielnie określić, czy Twój koń ma problem z kulawizną.

 

 Znajdziesz w nim najważniejsze informacje na temat kulawizn i tego, co może być ich przyczyną,

a także diagnozy, pierwszej pomocy i metod rehabilitacji.

 

To e-book dla osób, które chcą zdobyć podstawową wiedzę na temat kulawizny u koni, by móc rozpoznać nawet jej najmniej widoczne objawy.

Co da Ci ten e-book?

Dowiesz się, jakie może być podłoże kulawizny.

Będziesz wiedział, czego powinieneś dopilnować, aby zminimalizować ryzyko powstania kulawizny.

Poznasz skalę używaną w diagnozie weterynaryjnej.

Dzięki temu łatwiej będzie Ci określić, w której grupie znajduje się Twój koń i jak przedstawić sprawę lekarzowi weterynarii.

Nauczysz się w jakiej kolejności przeprowadzać obserwacje pod kątem kulawizny.

Poznasz schemat, dzięki któremu precyzyjnie określisz, której kończyny/kończyn kulawizna może dotyczyć.

Dowiesz się, jak postępować z kulawym koniem.

Da Ci to możliwość przyspieszenia procesu powrotu Twojego konia do pełnej sprawności, a co za tym idzie, powrotu do codziennych treningów.

E-book „Rozpoznanie kulawizny u koni – przyczyny, objawy, postępowanie” to aż 40 stron praktycznej wiedzy, która pozwoli Tobie zminimalizować ryzyko wystąpienia kulawizny u Twojego konia lub podpowie jak zdiagnozować i jak przeprowadzić rehabilitację, aby osiągnąć możliwie najszybszy powrót kulawego konia do zdrowia. Każdy dział zawiera praktyczne wskazówki oraz wyróżnione najważniejsze informacje, abyś nie przeoczył tego, co ważne. Ponadto, na końcu każdej części znajdziesz zestaw pytań, dzięki któremu lepiej przyswoisz zdobytą wiedzę.

 

 

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ,

KTÓRA POMOŻE CI LEPIEJ DBAĆ O ZDROWIE TWOJEGO KONIA

 
 

Pamiętaj, że wczesne rozpoznanie problemu i wiedza, w jaki sposób przeprowadzić skuteczną rehabilitację, znacznie skracają czas powrotu do zdrowia i pełnej sprawności fizycznej. Dodatkowo podstawowa wiedza z zakresu biomechaniki kopyt, dopasowania sprzętu jeździeckiego, powstających napięć mięśniowych oraz poprawności prowadzonego treningu pozwala dostrzec nieprawidłowości zanim przerodzą się w poważną kontuzję, która wykluczy konia z treningu i pracy pod jeźdźcem. Będzie to dla Ciebie oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnych na leczenie, a dla Twojego konia ograniczenie dyskomfortu związanego z kontuzją.

 
 
 

ZDROWIE KONIA

=

SATYSFAKCJA JEŹDŹCA

 
 

 

W e-booku zawarta jest wiedza, która pozwoli Tobie samodzielnie zdiagnozować konia pod kątem kulawizny i określić przyczynę jej powstania.
W trakcie indywidualnej konsultacji przekazanie tej wiedzy, plus diagnoza konia zajmuje mi około 2h. Koszt takiej konsultacji to nawet 200zł + dojazd!

 

 

 

Kupując e-booka możesz uzyskać dostęp do wiedzy o kulawiznach za jedyne:

37 zł

Oni już korzystają:

 
Renata
„To świetny, rzeczowy materiał! Dobrze się go czyta, choć chwilami może wywołać niepokój. Ten informator i poradnik zarazem, może skłonić do bacznej obserwacji konia i w razie uzasadnionych obaw, do szukania pomocy dla rumaka! „
 
Asia
„Wiedza przystępnie przekazana. Czyta się lekko, a informacje same wchodzą do głowy.”
 
Justyna
Dla mnie to cenne źródło wiedzy!”

O autorce:

Nazywam się Marzena Boguś i prowadzę firmę Equus Therapy. Jestem zawodowym masażystą koni, instruktorem jazdy konnej i hipoterapeutą. Obecnie kształcę się zaocznie na technika weterynarii, żeby móc dokładniej diagnozować moich pacjentów.

 

Moje życie związane jest z końmi właściwie od zawsze. Doświadczyłam pracy na różnych około-końskich stanowiskach. Obecnie jestem czynnym masażystą i behawiorystą koni. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobro konia rozumiane z końskiego punktu widzenia. Staram się w
pierwszej kolejności odkryć co może powodować problem, a następnie za pozwoleniem i we współpracy z pacjentem go rozwiązać. Zajmuję się terapią manualną różnego rodzaju, zdrowiem i
korektą kopyt, dietetyką, behawioryzmem, a w treningu biomechaniką konia i jeźdźca oraz zasadami teorii uczenia się.

 

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę poprzez literaturę, praktykę, i różnego rodzaju kursy. Wszystko po to, aby jeszcze dokładniej poznać naturę koni i jeszcze skuteczniej im pomagać.

Sprawdź co mówią inni:

 
Lidia
Marzena to oaza spokoju. Bardzo to cenię u niej, bo widzę jak cenią to konie. Polecam gorąco!”
 
Renata
„Pełne zaangażowanie, wewnętrzny spokój, wspaniała energia i ewidentna pasja w pracy z rumakiem! Absolutnie polecam! Mój odprężony i zadowolony koń również 🙂 „
 
Agata
„Marzena jest odpowiednią osobą w odpowiednim zawodzie, godna polecenia. Pełen profesjonalizm i świetna współpraca 😉 „
 
Anita
Pasja, zaangażowanie i pełne oddanie tym pięknym Zwierzętom. Polecam w 100% 🙂 „

A jeśli jeszcze nie jesteś gotowy, aby zainwestować w zdrowie swojego konia tych 37zł…​

⇓⇓⇓
Pobierz bezpłatnie pierwszy rozdział i dowiedz się, czy to wiedza dla Ciebie 😉