Jeździecki Kalendarz Adwentowy

Zgarnij bezpłatną dawkę wiedzy i inspiracji!

Zbliżają się święta, więc na tą okazję mam dla Ciebie specjalny, jeździecki Kalendarz Adwentowy! Aktywując bezpłatny dostęp, każdego dnia możesz otrzymać nowe zadanie, dawkę wiedzy lub inspiracje jeździecką!

 

Po dołączeniu do darmowego kursu, codziennie od 1 grudnia, aż do dnia Wigilii otrzymasz maila, z zadaniem lub dawką wiedzy, które umilą Ci czas oczekiwania na święta, i pozwolą Ci się w tym czasie rozwinąć! Codziennie ten sam materiał aktywuje się również, jako kolejna lekcja w kursie.

 

 

Szkolenie bezpłatne.

Za udział w kursie nie zapłacisz ani złotówki.

Wartość.

Codziennie odblokuje się dla Ciebie jedna lekcja z nowym zadaniem, dawką wiedzy lub inspiracją jeździecką! Codziennie otrzymasz też maila z przypomnieniem, że nowa lekcja jest już dostępna. A jeśli dołączyłeś później, nie masz się czym przejmować, bo nic Cię nie ominie. Poprzednie okienka będą dla Ciebie dostępne na platformie Equus Academy.

Data i godzina:

Otrzymasz nowe treści codziennie od 1 grudnia, aż do Wigilii!!

*(1.12-24.12.2021)

O prowadzącej:

Nazywam się Marzena Boguś i prowadzę firmę Equus Therapy. Jestem technikiem weterynarii oraz zawodowym masażystą koni, instruktorem jazdy konnej i hipoterapeutą. Cały czas dokształcam się, żeby móc dokładniej diagnozować moich pacjentów.

 

Moje życie związane jest z końmi właściwie od zawsze. Doświadczyłam pracy na różnych około-końskich stanowiskach. Obecnie jestem czynnym masażystą i behawiorystą koni. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobro konia rozumiane z końskiego punktu widzenia. Staram się w
pierwszej kolejności odkryć co może powodować problem, a następnie za pozwoleniem i we współpracy z pacjentem go rozwiązać. Zajmuję się terapią manualną różnego rodzaju, zdrowiem i
korektą kopyt, dietetyką, behawioryzmem, a w treningu biomechaniką konia i jeźdźca oraz zasadami teorii uczenia się.

 

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę poprzez literaturę, praktykę, i różnego rodzaju kursy. Wszystko po to, aby jeszcze dokładniej poznać naturę koni i jeszcze skuteczniej im pomagać.

Sprawdź co mówią inni:

Marzena ma ogromną wiedzę i jest zawsze chętna do pomocy🙂 Polecam Webinary i kurs „Manualna ocena konia”, z którego można wynieść bardzo cenną wiedzę😀 zdecydowanie polecam!!

Weronika

Marzena jest odpowiednią osobą w odpowiednim zawodzie, godna polecenia. Pełen profesjonalizm i świetna współpraca 😉

 

Agata

Ogromną wiedza, profesjonalna pomoc, wiele ciekawych pomysłów. Zdecydowanie polecam!!

 

 

 

 

Kuba