WEBINAR 3 sekrety konia Chętnego do współpracy

Zapisz się BEZPŁATNIE

I poznaj trzy sekrety, które pomogą Ci aktywować chęć współpracy u Twojego Wierzchowca 😉
.

Szkolenie bezpłatne.

Za udział w webinarze nie zapłacisz ani złotówki.

Wartość.

Na webinarze dowiesz się, co zrobić, żeby koń pracował w rozluźnieniu, czerpał przyjemność ze wspólnych treningów i rozwijał się zarówno psychicznie jak i fizycznie.

Data i godzina:

DWA TERMINY!

--> czwartek 11.05, godz. 20:00
--> niedziela 14.05, godz. 12:00

*szkolenie nie będzie nagrywane

O prowadzącej:

Nazywam się Marzena Boguś i prowadzę firmę Equus Therapy. Jestem technikiem weterynarii zawodowym masażystą koni i ludzi, instruktorem jazdy konnej i hipoterapeutą.

     Moje życie związane jest z końmi właściwie od zawsze. Doświadczyłam pracy na różnych około-końskich stanowiskach. Obecnie jestem czynnym masażystą i behawiorystą koni. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na dobro konia rozumiane z końskiego punktu widzenia. Staram się w pierwszej kolejności odkryć co może powodować problem, a następnie za pozwoleniem i we współpracy z pacjentem go rozwiązać. Zajmuję się terapią manualną różnego rodzaju, zdrowiem i korektą kopyt, dietetyką, behawioryzmem, a w treningu biomechaniką konia i jeźdźca oraz zasadami teorii uczenia się.

     Cały czas pogłębiam swoją wiedzę poprzez literaturę, praktykę, i różnego rodzaju kursy. Wszystko po to, aby jeszcze dokładniej poznać naturę koni i jeszcze skuteczniej im pomagać.

Sprawdź co mówią inni:

Marzena ma ogromną wiedzę i jest zawsze chętna do pomocy🙂 Polecam Webinary i kurs „Manualna ocena konia”, z którego można wynieść bardzo cenną wiedzę😀 zdecydowanie polecam!!

Weronika

Marzena jest odpowiednią osobą w odpowiednim zawodzie, godna polecenia. Pełen profesjonalizm i świetna współpraca 😉

Agata

Ogromną wiedza, profesjonalna pomoc, wiele ciekawych pomysłów. Zdecydowanie polecam!!

Kuba