Close

PODCAST

To już dziesiąty odcinek podcastu

Equus Academy

 

W dziesiątym odcinku podcastu znajdziesz charakterystykę sportów jeździeckich. Dowiesz się z niego, jak możesz urozmaicić codzienne treningi i w jaki sposób poszczególne dyscypliny rozwijają konia zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi odcinkami podcastu,
podaj poniżej swojego maila 😉


A jeśli nie słyszałeś jeszcze poprzednich odcinków,
znajdziesz je poniżej.

↓↓↓

 

Odcinek 9 –> W tym odcinku opowiadam o aparacie amortyzującym końskiego kopyta. Dowiesz się z niego co to właściwie jest aparat amortyzujący, dlaczego on jest potrzebny i co dzieje się w przypadku kiedy nie działa prawidłowo.
 » TUTAJ « możesz kupić pełnego e-booka “Rozpoznanie kulawizny u koni – przyczyny, objawy, postępowanie”

 

Odcinek 8 –>W tym odcinku może odsłuchać przeczytany przeze mnie fragment e-booka “Rozpoznanie kulawizny u koni – przyczyny, objawy, postępowanie”. Dowiesz się z niego co to jest kulawizna, dlaczego warto wiedzieć, jak ją rozpoznać i ile, tak naprawdę, mamy kulawych koni.
Pełnego e-booka możesz kupić » TUTAJ «

 

Odcinek 7 –> Słuchając tego odcinka poznasz zalety, jakie niesie za sobą szkolenie z użyciem dodatniego wzmocnienia, czyli za pomocą nagród. Więcej na ten temat możesz przeczytać w zakładce OFERTA–>Trening konia z użyciem dodatniego wzmocnienia

 

Odcinek 6 –> Dowiesz się z niego, dlaczego warto urozmaicać treningi jeździeckie i jak różnorodność jest ważna dla psychiki i zdrowia konia, a także w jaki sposób planować treningi.

 

Odcinek 5 –> Dowiesz się z niego, co to jest staw skroniowo-żuchwowy i jaki ma wpływ na kondycję ciała konia. (Więcej o diagnostyce i zapobieganiu dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego możesz dowiedzieć się dołączając do kursu “Manualna ocena konia” – dowiedz się więcej na www.equustherapy.pl/kurs)

 

Odcinek 4 –> Dowiesz się z niego, dlaczego warto gimnastykować konie i jak wygląda ich prawidłowa postawa ciała.
(Jest to fragment szkolenia online “Pilates dla koni”, które przeprowadziłam dla członków wyzwania Końska Gimnastyka.)

 

Odcinek 3 –> Dowiesz się z niego jakie są funkcje masażu, po czym poznać, że masaż jest potrzebny i kiedy masażu nie należy wykonywać.

Odcinek 2 –> Dowiesz się z niego czym właściwie jest masaż, skąd wziął się w jeździectwie i jakie są jego rodzaje.

Odcinek 1 –> Opowiadam w nim o swoim doświadczeniu w końskim świecie.